Uued tooted

Kupee-kapid

Kapid tellimisel

Kui Teile ei sobi ükski kapp standart mõõtudega ja sisuga siis meie firma töötab välja, valmistab ja paigaldab kapi täpselt teie disaini ja mõõtude järgi. See võib olla teie unistuse kapp või ekonom-klassi kapp. Proekteerimisel võtame arvesse kõik teie soovid, et kapp vastaks teie soovidele. Meie kasutusel lai valik kvaliteetset materjale ja furnituuri maailma tuntud ettevõttest SWISS KRONO mis garanteerib  meie toodangule kvaliteeti ja võimaldab kasutada meie kappe kaua aega.

Individuaal tellimisel pakume:

  1. Ekonomklassi kapp Paris: sisu standart või tellimisel, uksed: LDSP valge, must, sonoma tamm, truffel, õunapuu, pähkel vaher jne. Võimalik ka lakitud uksed.
  2. Äriklassi kapp Zeta: sisu standart või tellimisel, uksed LDSP valge, must, sonoma tamm, truffel, õunapuu, pähkel vaher jne. Võimalik ka lakitud uksed. Peeglid pronks, grafiit, kirgas, matistatud peeglid pildiga, reljefsed uksed (3D) jne. Lai valik klaasuksi piltidega (fotoprint üle 1000000 pilte). Värviklaasid, kombineeritud sisu (ldsp/klaas, peegel ldsp jne)
  3. Premium kapp, ukse furnituur Saksamaa tootjalt Hettich – kapi sari Berlin. Stiilsed ja täiustatud kapp kõrgendatud komfordiga ja Saksamaa kvaliteediga ja glamuuriga.